Konkurs na pomysł

 

Co? 

Konkurs na pomysł jest inicjatywą pro publico bono, organizowaną od 2009 roku przez Kancelarię Prawno-Patentową Jarzynka i Wspólnicy.  Konkurs łączy w sobie możliwość rozwinięcia talentów i okazję do uzyskania praw w zakresie własności intelektualnej. Organizatorzy chcą Was zainspirować do twórczego działania, a także doprowadzić do prawnego sfinalizowania pomysłów, które powstały lub powstają w Waszych głowach.

Dla zwycięzców oferowana jest profesjonalna obsługa prawna w zakresie własności intelektualnej, obejmującą dokonanie wszelkich czynności i opłat związanych z procedurą zgłoszeniową wynalazku (wzoru użytkowego) przed Urzędem Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej.

Konkurs na Pomysł daje szansę na rozwój bez obaw o koszty pomocy prawnej. Najlepszym tego dowodem są zakończone sukcesem poprzednie edycje konkursu oraz to, iż jeden z laureatów otrzymał złoty medal na 41. Międzynarodowej Wystawie Wynalazczości, Nowoczesnej Techniki i Wyrobów w Genewie.

1 marca 2015 wystartowała VI edycja Konkursu.
 

Dla kogo:

Serdecznie zapraszamy wszystkie młode i kreatywne osoby.
 

Zgłoszenia i kontakt:

Aby wziąć udział  w konursie – należy wypełnić formularz na stronie internetowej, w którym trzeba krótko opisać swój pomysł (projekt). Na podstawie przesłanego formularza jury wybiorze zgłoszenia, które przejdą do kolejnego etapu. Kolejność zgłoszeń nie ma wpływu na rozstrzygnięcie. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia 2015 roku.

Więcej informacji o samym konkursie, relacje z poprzednich edycji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronach:
www.konkursnapomysl.pl
www.facebook.com/konkursnapomysl


Kontakt: konkurs@konkursnapomysl.pl
 

Copyright by Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość